friss hírek, LELKI ÉLET, PROGRAMOK

Dr. Kerényi Lajos atya: Istenem! De jó volna!

Lajos atya gondolatait, az általa megszólaltatott családok vallomásait olvasva erősödik a reménységem, derűsebbnek látom hazánk jövőjét. Szükségünk van arra, hogy megerősítést kapjunk. Nem elég elméletileg bemutatni valamit; a valós élet, a példaadás számít igazán. Ezért tartom fontosnak, hogy a kötetben megszólaló családtagok, férjek, feleségek, gyerekek vallomásait sokan megismerjék. Lajos atya hiteles buzdítása, mindig fiatalos lendülete, sugárzó istenhite segítse a gondokkal küszködő családokat éppúgy, mint a házasságra készülő bátor fiatalokat!

Szent Péter apostol szavaival ajánlom ezt az értékes írást olvasásra, elmélkedésre:
"Éljetek szép életet a pogányok között!"

Beer Miklós
váci megyés püspök

Szent Gellért Kiadó, 2011.
Ára: 960 forint.